Laupäev, 16. veebruar 2013

Mao aasta alguses


Selle postitusega juhtus nüüd nii, et ilmuma pidi ta tegelikult hoopis möödunud esmaspäeval. No ikka selleks, et kõik kenasti ajakohane oleks. Kes siis vanu uudiseid ikka tahab lugeda. Kuid kahjuks, nagu tihti ikka juhtub, venis see esmaspäev laupäevaks ja teema sisu kaotas oma aktuaalsuse.

Algas aga kõik eelmisel pühapäeval sellest, et enne sõpradele külla minekut otsustasin tunnikese mere ääres veeta. Alles eelmisel päeval oli kenasti lund sadanud ja majaümbruse puud-põõsad olid ilusasti lumised, seega lootsin rannaäärsest metsast mõned lumised kaadrid saada.

Aga... randa mineku asemel oleksin vist pidanud ikka päris metsa minema :), sealt oleks ehk mõne kauni talvepildi ka saanud. Vaadete asemel ma siis makrotasin. Ja ei nurise. Minu jaoks on lähikaadrid alati huvitavamad olnud.
Tagasiteel sain ka oma lumiste puude pildi. Seekord siis sellise.


Kuna pühapäeval algas Mao aasta, siis sõprade juures oli plaanis seda pidulikult vastu võtta. Juba aastaid ehitame me algava looma-aasta puhuks lumest uhke looma, seekord siis Mao. Teeme lõket, joome kuuma jooki ja sööme sooja suppi. Ja alati on hästi vahva olnud :) Selline madu siis...
2 kommentaari:

  1. Teil oli ju päris uhke madu seal ... aasta algamise puhul ... mina eelistasin sel aastal inimestele loomasid ja veetsin sellel päeval mõned tunnid loomaaias :)
    Makrokaadrid on need mille puhul alati igatsen makrotoru ... tean küll et vaherõngad ajavad ka asja kuidagi ära aga ikka tahaks ju alati veel paremat ;)

    VastaKustuta