Teisipäev, 1. mai 2012

Aprillikuu viimane hommik
Mõnus, kui sul on vaba päev ja ei pea hommikul tööle kiirustama :) Et aga päeva mitte maha magada, otsustasin ajal, mil enamus inimesi tööle sõitis, minna metsa alla vaatama, kuidas loodus tärkab. Olukord oli, kui nii võib öleda, ... kirju :)

Nagu arvata võis, olid võsaülased asunud võimust võtma. Esialgi küll valged õied, kuid pea need kollasedki ei avane.Mulle väga meeldib kevadine osi, kuid kahjuks ei oska ma nähtud isendit liigitada...  Siin ta siis sirutab oma pudeliharjale sarnanevaid varsi ja võistleb rohulibledega, et kes neist kiiremini päikese kinni püüab.
Imeliselt õrn ja habras kollane kuldtäht piilus arglikult lehtede varjust.


Uhkeid rohekas-kollaseid värvilaike tekitasid lepiklilled. Mõnel aga oli õnnestunud kollektiivist eemalduda ja siis seal uhkelt soleerida :)4 kommentaari:

 1. Seda postitust vaadates peaksid kõik linnamehed kadedusest kolletama ! Niisugust ilu peab oskama näha ja jäädvustada , sina oled just see õige inimene seda teistega jagama.

  VastaKustuta
 2. Oled oma päeva mõnusasti sisustanud. Mina tiirutasin ringi Viljandis ja Järvakandis, aga eks jõuan sellest vist teinepäev muljetada :)

  VastaKustuta
 3. Nõustun eelnevate arvamustega! Väga kaunid kaadrid, Karin!

  VastaKustuta
 4. See hommik on läinud täiega asjaette :) Väga mõnus ülevaade ja inspireeriv peale kõige muu :-) Aitäh!

  VastaKustuta