Teisipäev, 21. jaanuar 2014

Haabneeme rannas

Et ongi juba uus aasta? 2014? Hmm, tõepoolest ja seda kinnitab ka kalender, kuigi minu viimane postitus oli peaaegu kuu aega tagasi...
Õnneks... (või kahjuks?) on nüüd ka lõpuks lumi ja külmakraadid siia jõudnud. Tegelikult mulle juba täitsa sobis selline kolmas kuu novembrit, olin ennast juba kevade tulekule häälestanud (no kõige selle jama seas, mis aastalõpp tõi oleks ju täitsa tore mõelda kevade tulekule ... )

Aga jah, tänu sellele pimedale ja sombusele ajale olin ma minetanud igasuguse pildistamise soovi. Isegi need mõned aastalõpu ürituste kohustuslikud kaadrid ootavad siiani töötlemist ja jagamist. Sorry, õeke :) tean, et ootad kannatamatult :D

No mida ma siin ikka möödunust heietan. Täna on ju maa valge ja külmakraadidki täitsa tuntavad. Ja nii juhtuski, et nädalapäevad tagasi otsustasin oma kohalikku randa jalutama minna. No ja fotokas sai ka kaasa haaratud, juhuks kui ehk võib-olla midagi peaks silma hakkama :)

Ausalt öeldes... ega seal suurt midagi pildistada polnud... oli väga tuuline ja külm. No õnneks oli siiski mingi väike lumekiht ka... Ning rahvast seal rannas ka peaaegi polnudki.

Siit siis need mõned kaadrid, mis kätte sain :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar