kolmapäev, 13. mai 2015

Meie uus sõbrake


Sellest on nüüd juba mõni kuu möödas kui meie väike meriseapreili Minni igavesele unele suikus ja tema puurikaaslane Daisy üksi kurvastama jäi. Seepärast otsustasime veebruari lõpus, et aeg oleks talle seltsiline tuua. Nüüd siis on notsukesi jälle kaks, üksteisele tuge ja seltsi pakkumas. 

Uue tegelase nimi on Triibu. Nimi tuli tema vahvast triibulisest karvkattest :D Aga mina kutsun teda Nässuks. Tänaseks päevaks peaks Triibul vanust olema umbes neli kuud. Uus tirts oleks justkui väga halva juuksuri juures käinud, karvad on erineva pikkusega, eest lühem, tagant pikem ja salguline, needki erinevate pikkustega.. ning imepehme :D

Üritasin ühel puuripuhastuse päeval temas pilti teha, kuid Triibu keeras end kogu aeg küljega minu poole. Oli vaeseke nii hirmunud, et tõstsin Daisy talle seltsiks. Triibu pistis oma nina kohe tema lõua alla peitu. 
 

Kõige lõpuks lisan ühe poolteist kuud tagasi telefoniga tehtud pildi. Kohe selgituseks olgu öeldud, et pildil on ikka üks loom, kord parema küljega ja siis vasaku küljega. Vot selline lahe tegelane ta ongi :)
 

3 kommentaari:

  1. Nii nups tegelane! Tema nn kahepalgelisus on ka väga originaalne :)
    Ja ma tean kedagi, kes maksab roppu raha, et sellist "kaootilist" soengut saada, mis mulle jätab mulje, et see on vist pigem hea juuksuri tunnus, kui sellise valmis nüsib :D

    VastaKustuta